DODA W OSZAŁAMIAJĄCEJ KREACJI NA WYBORACH MISS SUPRANATIONAL 2019!

Doda bez wątpienia przyćmiła kandydatki na wyborach Miss Supranational 2019. Piosenkarka podczas każdego występu zaprezentowała się w innej stylizacji. Obydwie kreacje podkreśliły świetnie figurę gwiazdy. Zobaczcie jak wypadła na scenie Dorota Rabczewska i oceńcie sami!

Doda tym razem postawiła na mega krótkie stylizacje, które trzeba przyznać świetnie wypadły. W mikołajkowy piątek, tj. 6 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbył się konkurs Miss Supranational 2019.

Wygrała go Anntonia Porsild z Tajlandii, która prócz korony otrzymała nagrody o wartości 50 tysięcy złotych. Niestety Polka, Kamila Świerc pozostała poza finałową piątką.

Gościem specjalnym imprezy była Dorota Rabczewska, która na scenie wystąpiła dwa razy. Królowa polskiego pop/rocka nie tylko genialnie zaśpiewała, ale też znakomicie wyglądała!

Doda wystąpiła na gali Miss Supranational 2019

Doda na 10. gali Miss Supranational 2019 przyćmiła wszystkie kandydatki – tak fani oceniają występ gwiazdy i nie kryją zachwytu w mediach społecznościowych. Piosenkarka choć nie brała udziału w konkursie, to naprawdę powaliła wszystkich na kolana. To była całkowicie nowa stylizacja, włącznie z makijażem i fryzurą. Zobaczcie poniżej nagrania!

Piosenkarka wystąpiła w piekielnie seksownej złotej i białej kreacji. Na scenie zaśpiewała wiązankę przebojów, tzw. „Medley” oraz utwór z ostatniego krążka pt. „Nie mam dokąd wracać”.

W której wersji wg. Was Doda wyglądała cudnie?! Dla Nas obydwie stylizacje były imponujące!

Close

ALBINA DYLA

The difference is on making things happen!

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.